Zkušenosti s provozem eshopu

Tvorbě a provozu eshopů se věnujeme od roku 2011. Vše co Vám doporučíme jsme nejprve vyzkoušeli na sami na sobě.

  • Více než 8 let na trhu
  • Provozováno přes 25 eshopů
  • Zpracováno více než 17 tis. objednávek
  • Překročení obratu 31 mil. Kč
  • Prodej zboží za MO i VO ceny.


Více než 8 let na trhu

Trápí vás otázky, jak vytvořit eshop, který bude i ziskový? Úspěšný provoz e-shopu si jako každé jiné podnikání vyžaduje spolehlivého partnera, jakým jsme my, protože disponujeme dlouholetými zkušenostmi v této sféře. Základem úspěchu při tvorbě eshopu je kvalitní příprava a sestavení podnikatelského plánu, který by měl být hlavním vodicím prvkem v dalším průběhu provozování fungujícího eshopu. Pokud si nevíte rady, jak založit e-shop, nechte si poradit odborníky jakými jsme my. Tvorba eshopu, tvorba webu, tvorba webových stránek, prodej eshopů a prodej firem jsou činnosti, kterým věnujeme maximální úsilí.

 

Provozováno přes 25 e-shopů

Důsledkem trendu rozmachu e-commerce je neustálý vznik nových internetových obchodů a prodej firem. Buďte o krok vpředu před konkurencí. Eshopy na prodej nebo firmy na prodej jsou důkladně ověřovány, takže se na nás můžete spolehnout. Máme dlouholeté zkušenosti s provozováním něco přes 25 e-shopů.

 

Zpracováno více než 17 tis. objednávek

Aby Váš internetový obchod byl konkurenceschopný vytvoříme Vám moderní e-shop s množstvím funkcí, který bude splňovat požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak správně nastavit e-shop, aby zákazníci objednávku skutečně zrealizovali a neopouštěli nákupní proces předčasně. Víme, že zvýšení objednávek je nejdůležitější faktor při hodnocení úspěchu e-shopu, a na to se zaměřujeme. Do dnešního dne evidujeme už něco přes 17 tis. objednávek.

 

Překročení obratu 31 mil. Kč

Být úspěšný v online světě není vůbec jednoduché a univerzální recept jednoduše neexistuje. Zrealizováním webové stránky nebo e-shopu se naše práce nekončí. Z několikaletých zkušeností víme, že vytvořit fungující eshop nestačí. Je třeba dát lidem o sobě vědět a pravidelně jej aktualizovat. Cílem každé naší spolupráce s klientem je vytvářet úspěšné webové projekty, které prodávají. Naše společnost se proto může pochlubit překročením obratu 31 mil. Kč.

 

Prodej zboží za MO i VO ceny

Cena určitě patří mezi zásadní atributy, podle kterého si zákazníci vybírají zboží na e-shopech. Nerealizujeme jen prodej eshopů, vyvíjíme i výkonné řešení. Naším cílem na internetu je získat nové zákazníky a zvyšovat zisk z Vašich e-shopů. Prodej zboží za maloobchodní i velkoobchodní ceny je proto samozřejmostí.

Chcete posunout Vaši online prezentaci?
Sestavíme Vám nabídku na míru!
Máte dotaz?

Tvoříme webové stránky a eshopy

Garantujeme

Zobrazit reference

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

883 spuštěných webů

Navrhli jsme a spustili několik stovek úspěšných webů. S každou zakázkou se posouváme kupředu.

78fungujících eshopů

Provozujeme několik desítek vlastních eshopů. Zpracovali jsme více než 17 000 objednávek v hodnotě přes 31 mil. Kč.