Skladové prostory i rozesílání objednávek

Pro další rozvoj Vašeho podnikání nabízíme i pronájem skladových prostor včetně expedice zboží. V nabídce máme i kanceláře a další služby.

  • Skladové prostory k pronájmu
  • Kanceláře k pronájmu
  • Rozesílání objednávek
  • Propagační tiskoviny
  • Obalový materiál


Skladové prostory k pronájmu

Začali jste podnikat nebo potřebujete pro Váš rozvoj jiné, popřípadě kvalitnější a větší skladové prostory? Máte eshop bez skladových zásob? Kromě toho že máme eshopy k prodeji Vám pomůžeme s jejich rozběhem. Zabezpečíme skladování pro eshopy. Pokud máte eshop bez skladu, my jsme schopni Vám zabezpečit tyto prostory a podpořit Vaše podnikání. Pokud sháníte zajímavé prostory k podnikání, tak zbystřete pozornost. V naší nabídce jsou prostory k uskladnění Vašeho zboží! Máme momentálně k dispozici sklady, které jistě splní Vaše požadavky.

 

Kanceláře k pronájmu

Vhodné pracovní podmínky společnosti tvoří především příjemné pracovní prostředí, dostupnost služeb a lokalita. Toto má přímý vliv na efektivitu zaměstnanců a jejich spokojenost s prací. My přistupujeme k pronajímaní kancelářských prostor tak, aby splňovaly ať už tyto požadavky, stejně i individuální potřeby nájemců. Nabízíme kancelářské prostory pro eshop, které poskytují vysoký standard a jsou dostatečně prosvětlené a vzdušné.

 

Rozesílání objednávek

Vyřizování objednávek eshopu nebo odesílání objednávek eshopu Vám zabírá hodně Vašeho času? Ať máte svůj vlastní eshop nebo jste využili naši nabídku eshopů k prodeji, napojte ho na vše, co se dá. Naše efektivní logistika pro e-shopy usnadní Vaše online podnikání, ušetří Váš čas a peníze. Nemusíte se starat o bezchybné a včasné rozesílání objednávek pro eshopy nebo zařizovat expedice objednávek pro eshopy. My vyřídíme vše pro Vaše zaběhnuté eshopy. Pokud eshop máte připraven, přichází na řadu také volba způsobu spolupráce s dodavatelem. Nejjednodušší způsob spolupráce, který Vám víme zabezpečit je takzvané přeposílání objednávek. Výhodný způsob je i tzv. dropshipping, který kombinuje výhody vlastní cenotvorby a zasílání zboží dodavatelem.

 

Propagační tiskoviny

Zajišťujeme také vyřizování objednávek pro eshopy. Zboží rovněž zabalíme do jedné zásilky, přidáme Vaše propagační tiskoviny, reklamní předměty atd. Vaším jménem doručíme zásilku zákazníkovi. Nezná rozdíl, zásilka bude vypadat, jako by přišla přímo od Vás.

 

Obalový materiál

Kromě odesílání objednávek pro eshopy zabezpečíme pro Vás také zabalení Vašeho zboží určeného pro zákazníky do krabice, obálky a dalších balicích materiálů na míru Vašim výrobkům! Správný výběr obalových materiálů zajistí, že zboží dojde v pořádku až k zákazníkovi. I na formě, jakou bude objednávka zákazníkovi doručena, nám totiž velmi záleží.

Chcete posunout Vaši online prezentaci?
Sestavíme Vám nabídku na míru!
Máte dotaz?

Tvoříme webové stránky a eshopy

Garantujeme

Zobrazit reference

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

883 spuštěných webů

Navrhli jsme a spustili několik stovek úspěšných webů. S každou zakázkou se posouváme kupředu.

78fungujících eshopů

Provozujeme několik desítek vlastních eshopů. Zpracovali jsme více než 17 000 objednávek v hodnotě přes 31 mil. Kč.